Як у Балаклії люди ризикують власною безпекою…

18.06.2019

Проігноровані 20 метрів до пішохідного переходу можуть закінчитися трагедією як для пішохода, так і водія!

«Пішохід завжди правий, але не завжди живий», – говорять балаклійські патрульні. Пішохід – повноцінний учасник дорожнього руху, а проте часто поводиться так, ніби йому все дозволено. Таким чином він наражає на небезпеку не тільки своє здоров’я і життя, а й цілісність інших людей. Неправильна поведінка пішоходів може спричини аварію і забрати чиєсь життя. Самі ж пішоходи ставляться до цього халатно, а штраф в 51 гривню їх не лякає.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Взяти хоча б центральну частину нашого міста, між крамницями “Олімп” та “Яна”, де люди зазвичай найчастіше перебігають дорогу. Часто трапляється так, що вони навіть не намагаються пройти до пішохідного переходу 20 метрів, тим самим ризикують своїм життям і можуть створити аварійно-небезпечну ситуацію на дорозі.

На данном изображении может находиться: небо, автомобиль и на улице

Однією з найпоширеніших причин неправильного переходу дороги пішоходами є ментальна несвідомість людей, байдужість і необізнаність. Більш того найбільше таких порушень трапляється саме серед людей поважного віку. Найчастіша відмовка – поспіх. Тільки-от часто ціна цьому поспіху – життя.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

Яскравим прикладом нехтування до свого життя стала сьогоднішня подія. 66-річна мешканка села Завгороднє через поспіх та байдужість переходила дорогу в невстановленому місці. А саме неподалік від переходу по обидві сторони (між крамницями “Яна” та “Олімп”). В результаті водій автомобілю Chevrolet вчинив наїзд на літню жінку. Унаслідок наїзду пенсіонерка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована. У поліції встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Бережіть себе! Кілька зайвих хвилин, витрачених на перехід дороги у встановленому місці, збереже Вам життя! Пам’ятайте це!

#поліція_Балаклійщини #ДТП