Що таке My Pol і як балаклійці можуть викликати поліцію через мобільний додаток

04.02.2020

Мобільний додаток My Pol полегшує і прискорює виклик поліції у випадках загрози життю. Найкорисніший він для людей з обмеженими можливостями, дітей, іноземців, для кожного, хто з будь-якої причини не може пояснити, де знаходиться і що йому загрожує.

My Pol – це офіційний безкоштовний канал зв’язку між службами Національної поліції та громадськістю, за допомогою якого поліцію можна викликати одним натисканням на кнопку. Додаток простий у використанні, навіть дітям можна встановити, щоб у разі небезпеки вони могли швидко звернутися за допомогою.На изображении может находиться: текст

Серед можливостей сервісу: швидкий виклик поліції, надсилання фото правопорушень, оцінювання роботи поліцейських за номером жетону, отримування сповіщень про оперативну ситуацію в місті та області, рекомендації щодо спілкування з поліцейськими та інше.

Додаток My Pol можна безкоштовно завантажити у Play Маркет чи App Store та зареєструватися. Потрібно вказати регіон, ввести ім’я, прізвище і по батькові, номер телефону, електронну адресу, а за бажанням – групу крові та алергічні реакції на медичні препарати.

Отримавши виклик завдяки геолокації система сама визначить ваше місцезнаходження та спрямує дані до поліції. Поточні координати автоматично надходять до служби 102. Цей сигнал сприймається як виклик поліції, на місце спрямовується наряд поліції.

Поліцейські звертаються з проханням використовувати додаток за призначенням – для виклику поліції при небезпеці для життя. Не тестувати його, адже поліцейські одразу ж виїжджатимуть на місце події. За хибні виклики додаток обмежуватиме користувачів, не кажучи вже про кримінальну відповідальність.

Втім, якщо ж користувач випадково натиснув кнопку SОS, завжди можна перетелефонувати, повідомити, що зробили виклик помилково і скасувати його.

#поліція_Балаклійщини_My_Pol