Поліцейські разом з курсантами ХНУВС провели правовий урок для школярів

05.02.2020

Булінг, насильство в родині, кримінальна та адміністративна відповідальність – ці та інші питання обговорили правоохоронці разом із учнями 6-7 класів Балаклійської загальноосвітньої школи № 1.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииДо школярів навідалась старший інспектор ювенальної превенції Оксана Курило та курсанти 2-го курсу ХНУВС: Дарина Шляхта і Власта Нечаєва. Поліцейські розповіли учням про відповідальність та її види, зазначивши, що будь-яке правопорушення або злочин підпадає під дію статті адміністративного або кримінального кодексів України, і законодавством, як для неповнолітніх, так і дорослих, за скоєння неправомірних дій передбачена відповідальність. Навели кілька прикладів, коли неповнолітні, думаючи, що їхні протиправні дії залишаться без покарання, скоювали правопорушення і цим самим створювали проблеми для себе та батьків.На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении
Крім того поліцейські нагадали учням про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків та паління у досить юному віці. Акцентували увагу на недопущення пропусків уроків та поважного ставлення один до одного.

 

#поліція_Балаклійщини_ювенальна_превенція