Поліцейські Балаклії навчають школярів основам права

14.01.2020

З метою формування правової свідомості підростаючого покоління, старший інспектор ювенальної превенції Балаклійщини Оксана Курило провела з школярами цікаву лекцію.

Співробітники поліції продовжують відвідувати навчальні заклади та розповідати школярам про їхні права та обов’язки, що передбачені законодавством. Адже в наш час дуже важливо знати та вміти застосовувати правові знання у повсякденному житті.

Вчора учням однієї зі шкіл майор поліції розповіла про права та обов’язки неповнолітніх, адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинені правопорушення. Старший інспектор зауважила, що правопорушення, вчинені дітьми, не залишаються безкарними. За неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей до адміністративної відповідальності притягують батьків, а самих неповнолітніх порушників ставлять на облік.

Оксана Курило навела декілька прикладів проблемних ситуацій, коли порушувались права неповнолітніх і разом вони шукали шляхи вирішення.

«В ході подібних заходів ми пояснюємо неповнолітнім про важливість правової обізнаності. Зацікавленість учнів, яку ми бачимо під час таких правових уроків вказує на те, що діти прагнуть знати яким чином держава захищає їхні права. Саме тому такі лекції триватимуть і надалі»,- повідомила поліцейська.