На Харківщини за добу поліцейські зареєстрували 19 повідомлень про порушення виборчого законодавства України

10.07.2019

 

Відповідні заяви та повідомлення надійшли до Київського, Московського, Балаклійського, Великобурлуцького, Первомайського, Лозівського та Харківського відділів і відділень поліції.

До Київського ВП звернувся мешканець Харкова та повідомив про пошкодження агітаційного намету на вулиці Наталії Ужвій.

У Харкові на вулиці Академіка Павлова невідомі пошкодили агітаційну палатку депутата Верховної Ради України. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група та керівництво Київського відділу поліції. Двоє чоловіків, які розповсюджували агітаційні листівки, повідомили, що до них підійшли чотири невідомих молодика і, не пояснюючи своїх дій, відібрали листівки та порізали палатку. Потім втекли у невідомому напрямку.

До Московського ВП надійшло звернення громадянина про виявлення на вулиці Семіградській білборду, який містить недостовірну і компрометуючу інформацію відносно однієї політичної партії.

Житель міста Лозова повідомив про те, що невідомий облив фарбою два бігборди з агітаційними матеріалами кандидата в депутати ВР України.

Окрім цього, до поліції надішли повідомлення про факт можливої роздачі морозива в Балаклійському районі, розміщення агітаційних матеріалів на деревах і стовпах у Великобурлуцькому районі та білбордів у Первомайському районі та проведення агітаційних заходів у Лозівському та Харківському районах.

Всі звернення та повідомлення зареєстровані у Журналах єдиного обліку територіальних підрозділів поліції Харківщини. Проводяться перевірки.

 

Довідка. Всього з початку передвиборчої кампанії поліцією Харківщини зареєстровано 224 повідомлення про порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України».На данном изображении может находиться: текст

Слідчими відкриті 20 кримінальних проваджень: за ст.157, ст. 159-1, ст. 160 та ст. 296 Кримінального кодексу України. Складено 5 адміністративних протоколів: 1 за ст. 178 КУпАП та 4 за ст. 212-13 КУпАП. За 108 заявами під час проведення перевірки порушень законодавства не виявлено.

#поліція_Балаклійщини #парламентські_вибори_2019