На Харківщині триває профілактична операція «Розшук»

13.03.2019

В ході проведення заходів працівники Балаклійського відділу поліції встановили місцезнаходження п’яти чоловіків, які перебували у розшуку.

Заступник начальника – начальник сектору кримінальної поліції Балаклійщини Максим Чорний зазначив, що операція проводиться з метою активізації розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування і суду, та безвісти зниклих громадян.

 

Так, в ході проведення операції оперуповноважені Балаклійського відділу поліції затримали 25-річного жителя селища Савинці, який переховувався від суду за скоєння злочину, передбаченого за ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. З лютого 2018 року чоловік переховувався в місті Харкові.

Також у місті було затримано 26-річного мешканця селища Борщівка. Чоловік з жовтня 2018 року переховувався від відбування покарання за скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та ч. 1 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Працівники сектору кримінальної поліції затримали 24-річного мешканця селища Донець, який скоїв злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 (крадіжка з проникненням), ч. 1 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Зловмисник переховувався з жовтня минулого року.

В ході операції розшук був затриманий 52-річний житель села Пришиб, який з листопада минулого року переховувався від відбування покарання за вчинення злочину, передбаченого за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України у місті Донецьк.

У Дергачівському районі оперуповноважені сектору кримінальної поліції затримали 49-річного мешканця села Вербівка. Чоловік з листопада 2018 року переховувався від відбування покарання за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) Кримінального кодексу України.

Нині усі затримані перебувають під вартою. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні громадяни, якщо ви володіє інформацією про місцезнаходження розшукуваних осіб, повідомте до поліції за телефоном «102» чи іншим зручним способом.

#поліція_Балаклійщини #розшук