На Харківщині розпочалася реалізація практичного етапу проекту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади»

11.01.2020

Починаючи з 8 січня на кожній з 13 об’єднаних територіальних громад регіону до роботи приступають поліцейські офіцери громади. Усі правоохоронці пройшли спеціальні навчання, стажування та готові до самостійної роботи.
Головними завданнями поліцейських офіцерів громади є забезпечення прав і свобод мешканців, правопорядку та публічної безпеки на територіях обслуговування, запобігання вчиненню злочинів та правопорушень, своєчасне реагування на заяви, повідомлення та проблеми громад, профілактична робота тощо.У своїй діяльності вони орієнтуються у першу чергу на потреби людей – мешканців громад. Такі зміни в організації роботи дільничних пов’язані із створеннями у рамках децентралізації об’єднаних територіальних громад.Нагадаємо, що минулого року в Україні розпочав роботу проект «Поліцейський офіцер громади». За кожною з об’єднаних територіальних громад закріплений поліцейський офіцер, який не тільки працюватиме на території цієї громади, а й житиме там.

Харківська область стала четвертим регіоном, де було впроваджено новий формат роботи поліцейського офіцера, який буде опікуватися потребами  місцевого населення та підтримувати з ним постійний контакт, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.