Керівництво району привітало працівників Балаклійського відділу поліції з професійним святом

04.07.2019

4 липня відзначається День Національної поліції України.

З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Балаклійського відділу поліції відбулися урочистості, у яких взяли участь очільники району, керівники та працівники районного відділу поліції, представники засобів масової інформації.

.

З привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди свята виступили начальник відділу поліції Сергій Зінчук та голова райдержадміністрації Степан Масельський.

Перший заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури Едуард Миргородський, вітаючи працівників поліції з четвертою річницею створення Національної поліції України, подякував їм за високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку. Саме на поліцейських покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку, кращих працівників Балаклійського відділу поліції нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками.

В свою чергу головний полісмен Балаклійщини висловив вдячність керівництву району за порозуміння, плідну співпрацю та постійну підтримку.

#поліція_Балаклійщини #день_поліції