Керівництво Балаклійської поліції підвело підсумки роботи підрозділу за 4 місяці поточного року

10.05.2019

Робочий день особового складу поліцейських Балаклійщини розпочався зі збору особового складу та стройового огляду.

Керівництво відділу перевірило зовнішній вигляд особового складу, наявність службових посвідчень, їх відповідність посаді і званню, нагрудних знаків та жетонів з особистими номерами, а також стан форменого одягу. По виявленим недолікам було надано час на їх усунення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після проведення стройового огляду було підведено підсумки оперативно-службової діяльності Балаклійського відділу поліції за 4 місяці 2019 року. До слова були запрошені усі керівники служб, які у своїх доповідях довели як позитивні, так і негативні сторони в роботі підлеглих. По закінченню доповіді начальників секторів, виступив головний полісмен Балаклійщини Сергій Зінчук. Підполковник підсумував, що загалом показники в роботі підрозділу на достатньому рівні, але потрібно вдосконалювати роботу за всіма напрямками.


Було виокремлено кращих працівників та напрямки роботи, які потребують покращення, а саме виявлення фактів незаконного обігу наркотичних речовин та зброї. А також підвищення ролі дільничних офіцерів поліції в забезпеченні правопорядку на адміністративних дільницях, зміцнення їх взаємодії з населенням, ефективного використання в профілактиці правопорушень.

Наприкінці заходу сектором кадрового забезпечення було проведено заняття із функціональної підготовки. Увесь особовий склад відділу вивчав законодавчі та нормативні акти, які регламентують діяльність поліцейських.

#поліція_Балаклійщини #підведення_підсумків_квітень_2019