Дільничних офіцерів поліції привітали з Днем служби

18.06.2019

Щороку 18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції.

Служба в органах внутрішніх справ – це напружена, небезпечна, потрібна людям робота. Ні для кого не секрет, що робочий день поліцейського ненормований, його в будь-який час доби можуть викликати на місце події. Це професія, яка вимагає мужності і відваги, витримки та доброї фізичної підготовки, вміння логічно мислити і співчувати, тому що ціна цієї роботи – людське життя.

Дільничні офіцери поліції — це відповідальна категорія працівників, яких люди мають знати, довіряти і співпрацювати з ними. Одним з основних завдань служби дільничних є вжиття всіх передбачених законом заходів з попередження правопорушень і злочинів, швидкого їх розкриття та встановлення осіб, що їх вчинили, своєчасний і якісний розгляд заяв і звернень громадян.

Найбільший відсоток звернень громадян, що надходять до поліції, розглядаються саме дільничними офіцерами. Саме він, як універсальний поліцейський, входить в кожну сім’ю, вивчає проблеми людей, у межах своєї компетенції вирішує їх та намагається допомогти.

Шерифи демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил та здоров’я, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

З нагоди свята дільничних інспекторів привітав начальник Балаклійського відділу поліції Сергій Зінчук.

«Вітаю вас з професійним святом – Днем створення служби дільничного офіцера. Ваша професія заслуговує глибокої поваги. Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основне завдання дільничного. Професійність, відповідальність, комунікабельність, яка притаманна людям цієї нелегкої професії, допомагають ефективно забезпечувати мир та спокій. Сердечно бажаю вам успіхів у професійній діяльності та нових досягнень!», – наголосив підполковник поліції.

Щиро вітаємо з професійним святом!

#поліція_Балаклійщини #день_служби_дільничні