Батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями

16.09.2019

В Балаклійській ЗОШ № 1 відбулись батьківські збори, на які були запрошені місцеві поліцейські. Протидія булінгу та попередження конфліктів між батьками та дітьми – головні питання, які були розглянуті під час зустрічі.

Правоохоронці проводять правові уроки не тільки із школярами, а також зустрічаються з батьками. Так, на батьківські збори до школи був запрошений старший інспектор ювенальної превенції Оксана Курило. Поліцейська розповіла про розповсюджене останнім часом явище – шкільний булінг. Майор поліції закликала батьків та педколектив не замовчувати випадки жорстокості серед неповнолітніх та повідомляти про будь-які правопорушення до поліції.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, гостиная и в помещении

Оксана Курило також нагадала батькам про їх права та обов’язки. Батьки, які ухиляються від виконання своїх обов’язків або неналежно їх виконують, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї, будуть притягнені до відповідальності як адміністративної, так і кримінальної.

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Наостанок старший інспектор закликала батьків приділяти дітям якомога більше уваги, цікавитися їх дозвіллям, друзями та оточенням, а також звертати увагу на настрій своїх дітей та будувати з ними довірливі стосунки. А до педагогічного колективу звернулася з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім’ї, частіше спілкуватись з батьками.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

Якщо Ви стали жертвою булінгу, негайно повідомте про це дорослого, вчителя! Із будь-яких питань, пов’язаних із захистом прав дітей, діти й дорослі можуть звертатися на Національну дитячу «гарячу» лінію за номерами 116 111 (з мобільного) або 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону).

 

#поліція_Балаклійщини #булінг