Балаклійські поліцейські ведуть боротьбу з викрадачами металобрухту

06.02.2019

У Балаклії, втім, як і по всій Україні, йде нерівна боротьба правоохоронців з крадіями металу. Однак високі закупівельні ціни на лом кольорових і чорних металів перетворюють «полювання» на крадіїв-«металістів» у боротьбу з вітряними млинами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До чергової частини Балаклійського відділу поліції регулярно надходять заяви від громадян і співробітників комунальних служб про крадіжки металевих виробів. У погоні за легкою наживою металеві конструкції крадуть не тільки особи, які перебувають на обліку в поліції, але й ті, що раніше не притягалися до кримінальної відповідальності.


Так, під час відпрацювання території співробітники карного розшуку викрили раніше не судимого 30-річного мешканця селища Андріївка, який шляхом пошкодження замка дверей в нежилому домоволодінні пенсіонера скоїв крадіжку металевих частин з печі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Наступного дня працівники групи реагування патрульної поліції викрили у скоєнні крадіжки 42-річного жителя селища Савинці. Чоловік під час прогулянок по приватному сектору наглядав порожні будинки. Вибравши ділянку, яка залишилась без нагляду, крадій без праці проник на територію домоволодіння та скоїв крадіжку металевих виробів загальною масою 55 кг. Викрадене здав до пункту прийому металобрухту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


В обох випадках зловмисники виправдовують себе тим, що красти стали через важке матеріальне становище. Викрадене вони здавали до пункту прийому металобрухту, а отримані гроші витратили на власні потреби.
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Дохід у кілька десятків або сотень гривень обійдеться крадіям до 6 років позбавлення волі.

 

#поліція_Балаклійщини #крадіжка_відпрацювання_території